Prošlost u sjećanjima - izmišljeni ili stvari događaji?
Wilkinson upozorava da su sjećanja „neobično sklona iskrivljavanju“ te da se traumatski događaji opiru jasnom prisjećanju. Pri tome navodi primjer američkih vojnika i mornara koji su preživjeli iznenadni japanski napad na Pearl Harbor 1941. i koji primjerice često daju vrlo smetene slike toga događaja.
Komentari 6

I meni su moji stari pripovijedali o brojnim komunističkim zločinima. Nisu navodili brojke al su zanimljivije bile žrtve tih zločina. Direktno sam pital jel tko od ubijenih bil ustaški vojnik i dobival za vsakog negativan odgovor. Međutim ak je netko prije rata imal veze s HSS-om, makar i kao simpatizer, taj ni preživjel "oslobođenje" !!! Zanimljivo, redovito nas zasipaju tvrdnjama kak su ubijani sam ustaški zločinci, a po dostupnim podacima ispada ih je bilo više neg partizana iako je istina sasma suprotna.
Vuković u feljtonu koji je izlazio u „Glasu Koncila“ .....ahahaaa mozes mislit izvora, glas koncila. ovo m dodje isto ko kad citirate onog iz coventrija u socijalnom stanu sto vodi Syrian Observatory For Human Rights....ahahaaaa

Zbog zločina pojedinaca, grupa i pol.grupacija proglašavaju narod krivim, narod koji je žrtva svih tih zločina i zločinaca.
Ne znam koji je veci tupson. Onaj iz glasa koncila, ili ovaj ovdje.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
ah nije to nista amerikanci su sami pobjedili u " 2svjetskom ratu ratu Hitlera,ustase i cetnici su bili antikomunisti,,i antifasisti,borili su se protiv partizana skupa ,,,jos malo,,i slavicemo to sve,,