Na Sajmište nitko nije previše dragovoljno dolazio
Mogu razumjeti kako je bilo vojnoj policiji, jer tražiti ljude da dođu braniti Sajmište, to je kao da djecu plašiš Baba-rogom, najgora mora. Nekako su uspjeli dovesti neke ljude, ali ti koji su na takav način dolazili, rijetko koji da je i ostao. Možda je od svih njih ostalo pet ljudi.